FRANKE»: продукція від світового лідеру з виробництва кухонних мийок

 

На декілька секцій, чи на одну, фрагранітні, стальні, з антибактеріальним покриттям чи без нього, круглі, овальні, квадратні – все це, асортимент мийок від швейцарського виробника кухонного обладнання «FRANKE». Кожна модель мийки від цього виробника відповідає європейським стандартам якості та виконана в сучасному стилі, тобто, підійде до інтер’єру будь-якої кухні та буде доповнювати його не один рік.

«FRANKE» – лідер з продажу кухонних мийок

Компанія продала більше 50 мільйонів кухонних мийок у світі, тому справедливо вважається одним з лідерів у своїй галузі. «FRANKE» має більш ніж 100-річний досвід виготовлення кухонних мийок, якими прославилася на весь світ. Компанія має свої секрети успіху, які полягають в унікальних матеріалах, створених розробниками концерну, особливому дизайні кожної одиниці продукції, екологічності виробництва та новітніх технологіях.

 

Особливості мийок від «FRANKE»

«FRANKE» має широкий спектр колекцій кухонних мийок, кожна з яких особлива по-своєму. Так, ряд моделей виготовлений з унікального матеріалу, технологію виробництва якого знають лише працівники «FRANKE» - фраграніту. Це дивовижно міцна суміш природнього граніту, кварцу та акрилових смол, які у поєднанні творять справжні дива – їх не злякати високими температурами, хімічними миючими засобами, ножами чи іншими механічними пошкодженнями.

Окрім цього в асортименті «FRANKE» є мийки з високоякісної нержавіючої сталі. Наприклад, яскравим представником цієї категорії є «FRANKE PPX 110-52». Такі моделі гігієнічні, також не бояться високих температур та інших пошкоджень, за ними легко доглядати. «FRANKE» полірує сталь таким чином, що поверхня мийок не стає тьмяною з часом, а навпаки – блищить ще більше завдяки тертю, що виникає в процесі експлуатації.

Також «FRANKE» відрізняється від інших спеціальним антибактеріальним покриттям мийок.

 

У його складі містяться часточки срібла, які ведуть боротьбу зі шкідливими мікроорганізмами.

Інтернет-магазин «Аква-Тех» зібрав найякісніші кухонні мийки кращих виробників та пропонує придбати їх за дуже вигідними цінами.
Скористуватися послугами нашого магазину можуть мешканці Києва та всієї України.

 
Powered by SEO CMS ver.: 20.0 TOP 2 (opencartadmin.com)