«Газ під склом» від «Gunter&Hauer»: сучасні варильні поверхні для Вашої кухні

 

Інтернет-магазин «АкваТех» пропонує широкий асортимент варильних поверхонь провідних виробників світу. Один з них – «Gunter&Hauer», який представляє сучасну систему «Газ під склом». Такі поверхні характеризуються безпечною експлуатацією, неймовірною зручністю та сучасним дизайном.

«Gunter&Hauer - німецька якість сучасної техніки

«Gunter&Hauer» - відносно молода компанія з Німеччини, яка вже встигла зарекомендувати себе як якісного виробника побутової та професіональної техніки для кухні та дому. Компанія постійно прагне оновлювати продукцію зі свого асортименту, техніка відповідає європейським стандартам якості, принципам екологічності та збереження ресурсів.

Спеціалісти «Gunter&Hauer» розробляють унікальний дизайн своєї продукції – одночасно лаконічний та вишуканий, він підходить до інтер’єрів будь-яких приміщень. Склокерамічна панель «Gunter&Hauer - SG 360» - краща пропозиція від компанії, це високоякісна варильна поверхня з 3 газовими відділеннями і зоною підігріву, що нагрівається за рахунок інших включених зон.

«Газ під склом» - нове ексклюзивне рішення для Вашої кухні

«Газ під склом» це нове покоління газових варильних панелей, створених із сучасних надійних матеріалів із використанням передових технологій. Система наступна – газові горілки перетворюють тепло, що утворюється внаслідок горіння газу, у інфрачервоне випромінювання, яке нагріває посуд, проходячи через склокерамічну панель. Ця панель дуже міцна як до механічних навантажень, так і до перепадів температур. Панель має низьку поперечну теплопровідність, завдяки якій сусідні з варильними зони залишаються доволі прохолодними. «Gunter&Hauer - лідер продаж серед газових панелей виду «газ під склом».

Управління та безпека

Склокерамічні панелі мають дуже просту сенсорну схему управління. До речі, в них є функція блокування, завдяки якій можна попередити несанкціоноване включення пристрою дітьми. Також пристрій оснащений власним індикатором залишкового тепла, який сигналізує про те, що після закінчення роботи конфорки ще не охолонули. Всі варильні панелі «Gunter&Hauer» мають вбудовану систему безпеки «Газ-контроль». Якщо з якихось причин припинилася подача газу, поверхня перегрілася або залишилася без нагляду на довгий проміжок часу, пристрій автоматично вимкнеться.

«Gunter&Hauer SG 360» - якість, сучасність, стильний дизайн

Варильна поверхня «Gunter&Hauer SG 360» - нова пропозиція від «Gunter&Hauer»! Панель являє собою сучасне покоління поверхонь, де спеціальні газові панелі перетворюють тепло, що виділяється при згоранні галу в ультрачервоне випромінювання. Склокерамічне покриття стійке і легко витримує високі температури і великі навантаження. Сенсорне управління полегшує приготування їжі. Сенсорне управління передбачає попередня блокування від випадкових натискань, а індикатор тепла показує стан панелей і дозволяє визначити, гаряча поверхня чи ні. Функція «газ-контроль» автоматично регулює подачу газу.

«АкваТех» надає своїм покупцям найзручніші умови придбання товарів: кращі ціні, сучасна продукція, широкий асортимент, неперевершена якість. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

 
Powered by SEO CMS ver.: 20.0 TOP 2 (opencartadmin.com)